reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

CarArena

5 0
CarArena
CarArena
CarArena

CarArena jest grą wyścigową dostępną całkowicie za darmo, która nieco zmieni Wasze spojrzenie na tematykę rywalizacji samochodowe. Tym razem nie ruszymy w długą, offroadową trasę, lecz będziemy się poruszać po miniaturowych, zakręconych w najróżniejsze kształty torach. Rozpoczynając tę wyśmienitą zabawę musimy zadecydować, czy mamy ochotę zaprosić do wspólnej zabawy dobrego kumpla, czy raczej wolimy przygotować się najpierw poprzez treningi ze komputerem.

To, co na pewno możemy uznać za zaletę to niesamowity dynamizm i wysokie tempo rozgrywki – nie mamy szans na nudę nawet przez chwilę. Każdy może wybrać swój ulubiony pojazd, spośród pięciu dostępnych, by następnie przenieść się na jedną z pięciu tras. Poza dwoma podstawowymi trybami: Single oraz Multiplayer dostępna jest także opcja Free Ride, która łączy w sobie cechy poszczególnych torów i testuje dotychczas zdobyte umiejętności.

CarArena nie może pochwalić się nowoczesną, trójwymiarową grafiką, nie mniej jednak prosta oprawa wizualna i ekstremalnie szybka rozgrywka sprawiają, że produkcja wciągnie nas na długie godziny. Dodatkowo możliwość wspólnej zabawy z kumplem sprawia, że zwykłe wyścigi samochodowe stają się niesamowitym doświadczeniem.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: IzE Design
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 104 MB
  • Wymagania: CPU: 800 MHz, RAM: 128 MB.
0.0 (0 głosów)3,740 views

Download link

Pobierz Windows