reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Burning Gears

5 2
Burning Gears
Burning Gears
Burning Gears

Jeżeli macie ochotę na rozgrywkę sieciową w klimacie światowych wyścigów, to Burning Gears będzie świetną propozycją. Zostajemy przeniesieni do Wiednia, stolicy Austrii gdzie na ulicach miasta rozgrywa się wciągająca rywalizacja szalonych kierowców.

Aby rozpocząć zabawę musimy się zarejestrować, a następnie bierzemy udział w wyścigu nawet z sześcioma rywalami równocześnie. Dokonujemy wyboru pomiędzy dwoma samochodami oraz trzema trybami rozgrywki co jest niewątpliwym urozmaiceniem. W standardowym wyścigu staramy się dotrzeć do mety klasycznym, niestuningowanym samochodem bez żadnych dodatkowych ulepszeń. Drugi pozwala na modernizację pojazdu natomiast trzeci to przewożenie specjalnego towaru z miejsca na miejsce nie dając się przy tym złapać przez okrągłe sześćdziesiąt sekund.

Burning Gears jak już wspomnieliśmy pozwala na modyfikowanie nie tylko wyglądu zewnętrznego samochodu ale także jego prędkości, mocy silnika, czy nawet przyczepności do podłoża. Oprócz rywalizacji online z realnymi graczami poprzez połączenie sieciowe możemy także trenować samodzielnie na torze bez konieczności nawiązywania łączności z Internetem.

Grafika prezentuje się nadspodziewanie przyjemnie dla oka, podobnie jak dynamiczne animacje, którym – jak na darmową propozycję nie możemy niczego zarzucić. Oprawa muzyczna, również świetnie wpasowuje się w klimat ryczących silników i opon piszczących przy gwałtownym hamowaniu. Reasumując, gra prezentuje się całkiem nieźle i może zagwarantować nam naprawdę niezłą zabawę.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Green Tube
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 114 MB
  • Wymagania: CPU: 2 GHz, RAM: 512 MB, GPU: GeForce 4.
5 (2 głosów)6,040 views

Download link

Pobierz Windows