reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Burglar's Adventure

5 0
Burglar's Adventure
Burglar's Adventure
Burglar's Adventure

Burglars Adventure to niezwykle zabawne połączenie gry logicznej i platformowej, która dostarczy wiele radości nie tylko dzieciom, ale i nieco starszym graczom. Głównym zadaniem naszego bohatera, będzie odnalezienie największego sejfu na świecie. Jak się z czasem zorientujemy – uwielbia on po prostu pieniądze i biżuterię, gromadzi jej zatem spore ilości.

My, jako gracz musimy pomóc mu przezwyciężyć wszystkie trudności i zebrać tak wiele monet, jak to tyko możliwe. Poza tym zajmujemy się szukaniem kluczy, które otworzą nam drzwi do kolejnego poziomu. Warto zaznaczyć, iż jeden zestaw może otworzyć wiele z nich, ale musimy sami sprawdzić, który gdzie pasuje. Nie zapominajmy zatem, iż czas przeznaczony na realizację planszy jest ograniczony.

Autorzy Burglars Adventure mogą pochwalić się przyjemnym tłem muzycznym, uroczą grafiką i niezwykle wciągającą akcją. Musimy przyznać, że gra nawet na krótką metę jest bardzo ciekawa. Włamywanie się do domów będzie od nas wymagało podejmowania niestandardowych decyzji, a i nierzadko poczucia humoru na każdym z sześciu poziomów rozgrywki.

Co ciekawe, tytuł ten pozwala nam rywalizować z graczami z całego świata o najwyższe miejsca w tabeli rankingowej. Czy jesteście zatem gotowi na podjęcie takiego wyzwania? Reasumując, jeżeli szukacie gry platformowej opartej na łamigłówkach i zagadkach, to rzeczywiście jest to ciekawa propozycja, zwłaszcza że zupełnie bezpłatna.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: MyPlayCity
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 8,6 MB
  • Wymagania: CPU: 200 MHz, RAM: 64 MB.
0.0 (0 głosów)3,451 views

Download link

Pobierz Windows