reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Bug Bits

5 4
Bug Bits
Bug Bits
Bug Bits

Gdy słońce świeci na kwiecistą łąkę pozornie nie może się wydarzyć nic złego, prawda...? To bardzo mylne wrażenie, wystarczy kilka przypadków, by wspaniały dzień zamienił się w małe piekło dla stworzeń jakimi tym razem są... mrówki. Autorzy Bug Bits mają dla Ciebie coś specjalnego!

Walcz o przetrwanie razem z małymi insektami i nie pozwól, by ktokolwiek był w stanie zdewastować ich osadę. Zanurz się we wspaniały mikrokosmos żywych łąk, jałowych pustyń i tajemniczych lasów. Wysyłaj swoje mrówki i pszczoły, by gromadziły jedzenie.

Chroń ul przed intruzami z armii groźnych chrząszczy. Ale... kto tak właściwie jest Twoim wrogiem? Kim są Ci tajemniczy przeciwnicy? O co właściwie toczy się ta walka? Aby rozwiązać te i wiele innych tajemnic pomóż małym stworzonkom wygrać epicką bitwę o wolność i pokój.

Czeka na Ciebie wielki sprawdzian taktyki i planowania strategicznego na przestrzeni aż 39 wspaniałych misji. Bug Bits jest świetną propozycją dla każdego - niezależnie od wieku i zainteresowań. Walki dają Ci praktycznie nieograniczone możliwości, pora zatem się sprawdzić!

Autorzy do Twojej dyspozycji oddali ponad 20 różnych robaczków, a początkowo łatwe poziomy z czasem będą zmieniać się w skomplikowane taktycznie walki. Połącz siły aby rozbudować i uskutecznić zmasowany atak.

Co więcej Bug Bits oferuje także formę rozgrywki wieloosobowej z przyjacielem lub rodziną. Rzuć wyzwanie znajomym i wskocz do świata niekończącej się zabawy. Pobierz za darmo pełną wersję już dzisiaj i baw się świetnie!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: GameTop
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 49,6 MB
  • Wymagania: Procesor: 800 MHz, RAM: 1 GB.
5 (4 głosów)4,128 views

Download link

Pobierz Windows