reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Boxy Craft

5 6
Boxy Craft
Boxy Craft
Boxy Craft

Boxy Craft to jedna z ciekawszych gier platformowych, jakie ostatnio powstały. Mimo, że nie doszukamy się tutaj żadnej konkretnej fabuły, to produkcja bez wątpienia potrafi nas przyciągnąć do ekranu na długo. Elementy logiczne sprawiają, że zabawa jest nieco urozmaicona i pozwoli nam sprawdzić umiejętność szybkiego myślenia i kojarzenia.

Autorzy postawili duży nacisk na realizm fizyki ruchu bohatera, co możemy zaobserwować na przykład w chwili gdy nasza postać próbuje przeciągać po ziemi obiekty dwa razy większe od siebie. Większość zadań polega na wykorzystywaniu elementów otoczenia w celu przedostania się na drugi koniec planszy. Mamy możliwość przetestowania swoich umiejętności solo, ale również możemy zaprosić swojego kumpla i w trybie kooperacji relaksować się przy jednym komputerze.

Niestety poziomów jest tylko dziesięć, ale tryb dwuosobowy wprowadza pięć dodatkowych map, co w sumie zapewnia nam zabawę na około dwie godziny. Grafika jest typowo rysunkowa – prosta, a wręcz okrojona ale dzięki temu, że jest bardzo kolorowa nie odpycha aż tak bardzo. Klimat ratuje muzyka przypominająca zabawę z Loco Roco na PSP.

Warto wspomnieć, że od jakiegoś czasu autor pracuje nad kolejną częścią gry z dodatkowymi trybami jak multiplayer i rozgrywka sieciowa. Znajdziemy tam też edytor map, który jeszcze bardziej urozmaici naszą rozrywkę. Reasumując, Boxy Craft będzie idealną propozycją dla osób, które lubią łączyć rozrywkę z treningiem szarych komórek!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Robert Dodd
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 23,5 MB
  • Wymagania:
5 (6 głosów)5,714 views

Download link

Pobierz Windows