reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Bomber Clone

5 2
Bomber Clone
Bomber Clone
Bomber Clone

Szukacie odmiany od klasycznego Bombermana? Mamy coś specjalnie dla was, a mianowicie Bomberclone, który zapowiada się na całkiem niezłego następcę klasyka.

Także tym razem, jak i w pozostałych seriach mamy szansę wziąć do ręki nieco ładunków wybuchowych i podkładać bomby w takich miejscach, by bez skrupułów rozwalać ściany stojące na naszej drodze. Pod gruzami nierzadko kryją się niezłe bonusy – zwiększenie szybkości czy nawet zasięgu zadawanych obrażeń. Sterowanie w Bomberclone jest banalne, postać porusza się po planszy za pomocą kursorów, a bomby podkładamy przyciskiem CTRL.

Co ciekawe, autorzy wprowadzili możliwość rozgrywki sieciowej, dzięki czemu przetestujemy swoje umiejętności w towarzystwie innych miłośników Bombermana. Czy posiadasz wystarczającą technikę, by stać się wyraźnym zagrożeniem dla rywali z całego świata? Walcz o wysokie miejsca rankingowe i tytuł najlepszego bombowca na świecie. Reasumując, mimo iż grafika nie zachwyca bazując na prostych teksturach to klasyczny motyw przyciągnie do ekranu zarówno młodszych jak i nieco starszych, bardziej doświadczonych graczy.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Steffen
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 8,4 MB
  • Wymagania:
1 (2 głosów)3,647 views

Download link

Pobierz Windows