reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

BMW M3 Challenge

5 10
BMW M3 Challenge
BMW M3 Challenge
BMW M3 Challenge

BMW M3 Challenge to świetna, darmowa gra wyścigowa stworzona przez studio Blimey! Games. Autorzy stworzyli aż cztery świetne tryby rozgrywki: Test Drive, czyli klasyczną jazdę próbną, Time Trial – próba czasowa z samochodem-widmo, Race Weekend czyli rywalizacja z nawet piętnastoma rywalami kierowanymi przez komputer oraz Multiplayer Race będący zmaganiami z realnymi graczami za pośrednictwem Internetu lub sieci LAN.

Rozpoczynając rozgrywkę uzyskujemy dostęp do luksusowych pojazdów marki BMW M3, których luksusowe parametry możemy samodzielnie dostosować do swoich potrzeb. Możemy zadecydować nie tylko o kolorze karoserii naszego wozu, ale nawet o wyglądzie felg i innych elementów. Aby rozgrywka była jeszcze bardziej realna, możemy zmieniać widok z każdej z czterech dostępnych kamer, a nawet ponownie odtwarzać swoje wyczyny za pomocą funkcji Replay.

Dzięki powtórkom będziemy w stanie wyeliminować popełniane wcześniej błędy i stawimy czoła nawet najgroźniejszym przeciwnikom. Niestety BMW M3 Challenge posiada tylko jedną dostępną trasę, znajdującą się w Niemczech Nürburgring, którą po kilkunastu przejazdach będziemy wstanie opanować do perfekcji. Najlepsi zawodnicy w historii rozgrywek mają szansę na atrakcyjne nagrody prosto od studia, które stworzyło ten świetny tytuł.

Gra jest darmowa i pozwala nam świetnie bawić się nie tylko podczas indywidualnych treningów, ale przede wszystkim w trakcie rywalizacji z kumplami w sieci. Przyjemna dla oka oprawa audiowizualna sprawia, że możemy poczuć się jak prawdziwi kierowcy za sterami najszybszych samochodów na świecie.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: 10TACLE STUDIOS
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 346 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium 4 3 GHz, RAM: 1 GB, GPU: 256 MB (GeForce FX 5700 or better).
4.2 (10 głosów)8,638 views

Download link

Pobierz Windows