reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Blockstorm

5 77
Blockstorm
Blockstorm
Blockstorm

Blockstorm jest niesamowitą strzelanką osadzoną w świecie, w którym wszystko zrobiono z klocków. Możesz konstruować i demolować, ale także biegać z bronią w ręku i likwidować każdego, kto Ci się sprzeciwi!

Możesz stworzyć swój własny świat, rozpoczynając od dokładnego wykreowania bohatera, przez broń, aż po budynki i pola walki. Edytor w grze pozwoli Ci stworzyć dosłownie wszystko od podstaw, wykorzystaj tę możliwość i dziel się doświadczeniami z innymi graczami obecnymi na mapie!

Zmieniaj już istniejącą rzeczywistość, lub wykreuj sobie całkiem nową... jedynym ograniczeniem jest w zasadzie wyłącznie Twoja wyobraźnia. Bardziej niż budowa interesuje Cię broń? Tej również znajdziesz tutaj pod dostatkiem - od precyzyjnych pistoletów aż do potężnych karabinów maszynowych.

To nadal za mało? Znajdź i wykorzystaj najbardziej ekstremalne materiały wybuchowe i dzięki niesamowitym umiejętnościom taktycznym zniszcz wszystkie kryjówki wroga. Tutaj możesz praktycznie wszystko! Ciągłe aktualizacje nie pozwolą Ci się nawet przez chwilę znudzić rozgrywką.

W wersji demonstracyjnej dostępnej za pośrednictwem platformy Steam możesz dołączyć do rozgrywki na jednym z serwerów, sprawdzić swoje siły i spróbować stworzyć coś ciekawego w edytorze. Jeżeli jednak będziesz chciał skorzystać z wszystkich dostępnych funkcji, należy zainwestować w pełną wersję Blockstorm.

  • Licencja: Demo
  • Producent: GhostShark
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 144 MB
  • Wymagania: CPU: Intel Core 2 Duo, RAM: 2 GB, GPU: Nvidia Geforce 8600M GT.
4.6 (77 głosów)18,562 views

Download link

Pobierz Windows