reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Billionaire 2

5 0
Billionaire 2
Billionaire 2
Billionaire 2

Billionaire 2 to fantastyczna gra, która wprowadza nas w świat zarządzania nieruchomościami, u której podstaw znajdziemy inspirację takim tytułem jak Monopoly. Wybieramy swoją postać, która będzie przemierzać planszę dookoła zagarniając różne dobra materialne i niematerialne.

Będąc właścicielem wszystkich pól o tym samym kolorze możemy swobodnie budować i zbierać czynsz, od innych którzy się na nich znajdą. Istnieje wiele sposób by zgarnąć całe bogactwo i dorobić się wielkiego majątku. Możemy nie tylko kupować nieruchomości, ale także akcje w stowarzyszonych spółkach, ponieważ każdy obiekt ma odpowiadającą sobie firmę.

Także kursy papierów wartościowych na giełdzie są bardzo realistyczne – możemy kupić obligacje, liczyć na spore oprocentowanie, zyskać na sprzedaży akcji czy zainwestować w ziemie położone na bonusowych polach. Kolejną ciekawą cechą jest zdolność przechwytywania własności innych graczy, co niejednokrotnie może pokrzyżować ich plany. Opcje budowlane również są o wiele bardziej zaawansowane niż w pierwowzorze. Kupujemy kilka rodzajów budynków, począwszy od niedrogich domków do rezydencji wartych grube miliony.

To ile wydamy, będzie z kolei warunkowało wysokość czynszu, który później do nas wróci. Billionaire 2 jest naprawdę bardzo dobrze skonstruowaną grą, zwłaszcza w pełnej wersji gdzie możemy wypróbować kilka trybów. Równocześnie może konkurować ze sobą maksymalnie 4 graczy komputerowych lub realnych. To obowiązkowa pozycja, zwłaszcza dla miłośników Monopoly, mimo że nie grzeszy oprawą audiowizualną.

  • Licencja: Trial
  • Producent: Game On
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 5,95 MB
  • Wymagania: CPU: 200 MHz, RAM: 32 MB, GPU: 1MB.
0.0 (0 głosów)3,813 views

Download link

Pobierz Windows