reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

BillardGL

5 0
BillardGL
BillardGL
BillardGL

Jeżeli masz ochotę na rozgrywki bilardowe w wielkim stylu, to BillardGL na pewno Cię nie zawiedzie. Przenieś się do świata drewnianych stołów powleczonych delikatną tkaniną, bil i specjalistycznych kijów, by pokazać swoje umiejętności. Odnajdź ducha sportowej rywalizacji i nie pozwól, by ktokolwiek mógł stanąć Ci na drodze do zwycięstwa.

Autory tego tytułu postawili na dwa typy rozgrywki: 8-Ball i 9-Ball, które pozwolą nam przetestować swoją technikę. Przed faktyczną rozgrywką, możemy wybrać opcję treningową i podążając za instrukcjami - opanować podstawowe uderzenia w grze. Następnym etapem jest rywalizacja z losowym, żywym przeciwnikiem, ponieważ nie znajdziemy tutaj opcji rozgrywki z komputerem. Z naszymi konkurentami możemy posługiwać się w trzech językach, a mianowicie hiszpańskim, niemieckim i najbardziej popularnym - angielskim.

Sterowanie jest banalne i odbywa się za pomocą myszki. Całość została umieszczona w trójwymiarowym, nawet przyjemnym dla oka środowisku, przy czym niestety prawa fizyki nie zostały do końca zachowane. BillardGL uzupełniono o miłe dla ucha dźwięki otoczenia, jak na przykład odbijające się od siebie bile, co z kolei sprawia, że rozgrywka staje się nieco bardziej realistyczna.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: T. Nopper, S. Disch, M. Welte
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 0,7 MB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)3,392 views

Download link

Pobierz Windows