reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Big Bang Beat: 1st Impression

5 2
Big Bang Beat: 1st Impression
Big Bang Beat: 1st Impression
Big Bang Beat: 1st Impression

Big Bang Beat - 1st Impression jest całkowicie bezpłatną propozycją z kategorii bijatyk, dzięki której przeniesiemy się do wirtualnego świata męskich pojedynków. Rozpoczynając rozgrywkę dokonujemy wyboru jednego bohatera spośród całego wachlarza wyśmienitych wojowników.

Jest ich aż dziesięciu, przy czym każdy specjalizuje się w całkowicie odmiennej technice walki. Ataki specjalne są premiowane dodatkowymi punktami, podobnie jak kombinacje ciosów podczas ataku na przeciwnika. Zwycięzcą stajemy się w momencie, kiedy pasek życia naszego rywala dotknie zera. To od nas zależy, jak długo potrwa pojedynek i czy będziemy w stanie objąć tytuł zwycięzcy.

Big Bang Beat - 1st Impression jest propozycją, która na tle sobie podobnych – prezentuje się rewelacyjnie pod względem graficznym. Oczywiste są inspiracje dalekowschodnią kulturą, stylistykę utrzymano w konwencji anime i mangi. Mimo, iż produkcja opiera się na schemacie 2D, to animacje ruchu i zadawanych ciosów sprawiają wrażenie niezwykle realistycznych.

Całość uzupełniono o dynamiczną muzykę, okrzyki walczących i odgłosy uderzeń czy kopniaków. Zdecydowanie jest to produkcja warta polecenia, zwłaszcza miłośnikom tytułów takich jak chociażby klasyczny Street Fighter. Jeżeli macie ochotę obić kilka buziek bez strachu o konsekwencje, to jest to świetna opcja by sprawdzić swoje możliwości.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Team NRF
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 342 MB
  • Wymagania: CPU: 733 MHz, RAM: 64 MB, GPU: 64 MB.
4 (2 głosów)4,262 views

Download link

Pobierz Windows