reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Beats of Rage

5 2
Beats of Rage
Beats of Rage
Beats of Rage

Beats of Rage to bijatyka, która po raz kolejny zabierze nas do świata ulicznych potyczek. Pośród wielu zadań, którym będziemy musieli stawić czoła, najważniejszym jest zlikwidowanie groźnego Pana Y. Nasz cel jest najgroźniejszym bandziorem w okolicy i tylko dzięki naszej pomocy mieszkańcy miasta będą mogli spać spokojnie. Droga do celu jest jednak kręta i wyboista, a staną na niej rywale, których ilość niejednokrotnie przyprawi nas o zawrót głowy.

Autorzy stworzyli aż sześć krótkich scenariuszy, z których: pierwszy, czwarty, piąty i szósty zawierają po dwa poziomy. Rozpoczynając zabawę wybieramy swojego bohatera spośród trójki dostępnych – Mandy, Max’a i Kuli. Każda charakteryzuje się inną techniką walki oraz ciosami specjalnymi, dzięki czemu możemy wybrać wojownika, który najbardziej przypadnie nam do gustu. Po ukończeniu całej historii czeka nas ostateczne starcie z naszym największym przeciwnikiem, Mr Y.

Od tej walki zależy całkowite zwycięstwo lub porażka i konieczność rozpoczęcia rozgrywki od początku. Autorzy Beats of Rage wzbogacili zabawę o możliwość wspólnej rywalizacji wieloosobowej przy jednym komputerze. Całkiem niezła, mimo iż dwuwymiarowa grafika przywodzi na myśl stare produkcje rodem z Commodore czy Atari. Klimat bez wątpienia tworzy muzyka znanych zespołów jak Front Line Assembly czy Prodigy, których utwory użyto podczas gry. Reasumując, mimo niezbyt wciągającej fabuły i ograniczonego wachlarza postaci możemy polecić ten tytuł zwłaszcza miłośnikom produkcji z lat 90-tych.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Senile Team
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 54,3 MB
  • Wymagania:
5 (2 głosów)4,913 views

Download link

Pobierz Windows