reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Barbarian Returns

5 0
Barbarian Returns
Barbarian Returns
Barbarian Returns

Jeżeli kiedykolwiek chcieliście poczuć się jak prawdziwi barbarzyńcy i ruszyć do boju bez względu na konsekwencje to już teraz propozycja o wdzięcznym tytule Barbarian Returns da Wam tę możliwość.

Jak się zapewne domyślacie głównym bohaterem jest umięśniony wojownik, którego rolę na czas starć przejmuje gracz. Niestety autorzy nie zaproponowali nam zbyt szerokiego wachlarza bohaterów, musimy zatem zadowolić się zaledwie kilkoma opcjami.

Także ilość technik ataków i rodzajów ciosów jest mocno ograniczona. Nie możemy przez to zadawać przeprowadzać zbyt efektywnych ataków, a sama rozgrywka staje się monotonna. Jednym z niewielu plusów, które udało się nam odnaleźć jest możliwość gry wieloosobowej przy jednym sprzęcie, jeżeli macie ochotę zaprosić kumpla. Drugą opcją jest rywalizacja w sieci z losowo wybranymi rywalami. Grafika, jak na tytuł sprzed lat prezentuje się całkiem nieźle i nadaje Barbarian Returns klimat rodem z konsol znanych w dzieciństwie nieco starszych graczy.

Co ciekawe, możemy zaobserwować początki kreowania trójwymiarowych postaci, które nie poruszają się już tak opornie jak te znane z produkcji 2D. Nie sposób nie wspomnieć o muzyce, która niestety psuje efekt stworzony przez stronę wizualną. Reasumując tytuł nie jest tak zły, jak może się wydawać – warto go samodzielnie przetestować, biorąc pod uwagę że pełna wersja jest całkowicie darmowa.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: The DGDev Team
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 4 MB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)3,558 views

Download link

Pobierz Windows