reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Bang Bang Racing

5 0
Bang Bang Racing
Bang Bang Racing
Bang Bang Racing

Pora wcisnąć gaz do dechy i pędzić do mety podczas świetnych wyścigów Bang Bang Racing. To zupełnie nowy, zręcznościowy symulator idealny dla miłośników dużych prędkości, zarówno tych młodszych jak i trochę starszych.

W wersji próbnej możemy wybrać jeden z dwóch smukłych modeli samochodów wyścigowych, zmienić kolor karoserii na jeden z dwóch dostępnych a następnie ruszyć w trasę po jednym z torów w Japonii lub Europie. Wybuchające beczki i inne przeszkody przetestują nasze umiejętności jazdy w każdy możliwy sposób.

Możemy trenować prowadzenie samochodu w ekstremalnych warunkach w pojedynkę, lub wziąć udział w wyścigu multiplayer na podzielonym ekranie (niestety tylko dwóch graczy przy jednym komputerze). Naszym celem będzie odblokowanie wszystkich 20 samochodów w czterech rożnych kategoriach.

Autorzy Bang Bang Racing stworzyli muscle cars, Evo GT, Protech i open-Formula, które możemy testować w różnych lokacjach na całym świecie. Rozgrywce nadano humorystyczny charakter, co możemy dostrzec dzięki uroczej, barwnej grafice, śmiesznym animacjom czy dźwiękom otoczenia.

Całość prezentuje się naprawdę nieźle i z całym przekonaniem stwierdzamy, że wersja demonstracyjna zdecydowanie zachęca do przetestowania pełnego tytułu.

  • Licencja: Demo
  • Producent: Digital Reality
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 211 MB
  • Wymagania: CPU: 2.0 GHz, RAM: 1 GB, GPU: 128 MB, Steam.
0.0 (0 głosów)5,621 views

Download link

Pobierz Windows