reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Ballerburg

5 2
Ballerburg
Ballerburg
Ballerburg

Ballerburg jest grą strategiczną produkcji niemieckiej, która pozwoli rozwinąć nam skrzydła w średniowiecznych czasach. Jak to zwykle bywa, staniemy pośrodku konfliktu pomiędzy dwoma królestwami. Oczywiście musimy podjąć decyzję, po której stronie zechcemy się opowiedzieć.

Do naszej dyspozycji oddano wiele armat, które ułatwią nam przebicie się przez mury fortecy wroga. Celem jest oczywiście zabicie króla konkurencyjnego królestwa i przejęcie jego włości. Oczywiście nasze zasoby nie są niekończące się - będziemy musieli inwestować w proch, kule i armaty. Pieniądze są niezbędne, należy zatem ustanowić odpowiednie podatki i pobierać je od poddanych.

Nie będą oni jednak uiszczać opłat, jeżeli nie zapewnimy im satysfakcjonującego poziomu życia. Kluczem do zwycięstwa w Ballerburg jest znalezienie złotego środka pomiędzy poszczególnymi dziedzinami życia, tak by ostatecznie nie być stratnym finansowo. Autorzy gry stworzyli aż sześć różnych zamków i dwa tryby gry: rywalizacja z przeciwnikiem komputerowym lub z kumplem przy jednym sprzęcie. Reasumując, tytuł ten został oprawiony w całkiem niezłą grafikę oraz uzupełniony o przyzwoite dźwięki otoczenia i muzykę.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Heavy Mental Soft
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 9,74 MB
  • Wymagania: CPU: 133 MHz, RAM: 32 MB, GPU: 8 MB.
1 (2 głosów)5,272 views

Download link

Pobierz Windows