reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Armagetron Advanced Portable

5 0
Armagetron Advanced Portable
Armagetron Advanced Portable
Armagetron Advanced Portable

Armagetron Advanced Portable jest grą zręcznościową, która przeniesie nas do świata wirtualnych wyścigów. Tytuł jest inspirowany filmem TRON, zatem fanom tej produkcji rywalizacja na neonowych motocyklach powinna przypaść do gustu.

Stajemy na starcie wraz z konkurentami, by po rozpoczęciu rywalizacji starać się możliwie najszybciej dotrzeć do mety. Wszystko byłoby dosyć łatwe, gdyby nie fakt, że nasz przejazd pozostawia po sobie ślad w postaci muru. Te właśnie bariery utrudniają nam kolejne okrążenia, a unikanie zderzenia staje się co raz trudniejsze. Także plansza ograniczona jest barierami, które znacznie zmniejszają nasze pole manewru.

Twórcy Armagetron Advanced Portable zaproponowali nam dwa tryby rozgrywki. W pierwszym podejmujemy rywalizację z komputerem w trybie offline. Druga możliwość to zmagania z żywymi graczami poprzez połączenie z Internetem. Akcja gry została umieszczona w trójwymiarowej scenerii, a samemu wyścigowi towarzyszy dynamiczna ścieżka dźwiękowa.

Mimo, iż oprawa audiowizualna nie rzuca nas na kolana to dla zabicia odrobiny nudy warto spróbować swoich sił w wirtualnym wyścigu – zwłaszcza że tytuł ten jest dostępny całkowicie za darmo. Na koniec warto zaznaczyć, że gra posiada nakładkę z polską wersją językową, co będzie niewątpliwym ułatwieniem dla graczy nie znających języka angielskiego.

0.0 (0 głosów)3,653 views

Download link

Pobierz Windows