reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Arm Joe

5 0
Arm Joe
Arm Joe
Arm Joe

Arm Joe to gra akcji oparta w dużej mierze na znanym musicalu pod tytułem „Nędznicy”. Rozpoczynając zabawę otrzymujemy do wyboru wachlarz aż dziesięciu postaci, by móc przystąpić do walki jeden na jednego. Bez wątpienia możemy zauważyć, iż autorzy tego tytułu wzorowali się na Street Fighter i tym podobnych produkcjach sprzed lat.

Każdy wojownik posiada własny, indywidualny zestaw ruchów inspirowanych rolą danej postaci w historii. Wygrywa ten, kto pierwszy rozłoży przeciwnika na łopatki, czyli pozbawi całkowicie punktów życia. Sposobem na niską żywotność jest umiejętne operowanie własnymi umiejętnościami specjalnymi, które pomogą nam wyjść z opresji.

Tryb treningowy pozwala początkującym graczom na przetestowanie ciosów i kopnięć przed rozpoczęciem prawdziwej walki. Większość postaci w Arm Joe nie tylko wydaje z siebie różne dźwięki podczas walki, ale także bierze udział w krótkich scenkach dialogowych. Niestety oprawa wizualna nie jest zbyt zachwycająca, no chyba że należymy do grona fanów produkcji rodem z lat 90-tych ubiegłego wieku.

Wielbiciele Tekkena i tym podobnych bijatyk z pewnością będą zadowoleni, jednakże gracze wychowani na współczesnych tytułach jak The King of Fighters czy Injustice mogą być nieco rozczarowani. Nie mniej jednak japońska produkcja jest kolejnym przykładem na to, iż klasyka jest nieśmiertelna.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Takase
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 127 MB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)4,003 views

Download link

Pobierz Windows