reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Arcade Race

5 0
Arcade Race
Arcade Race
Arcade Race

Jeżeli macie już dość klasycznych gier wyścigowych, to mamy dla was coś specjalnego - Arcade Race. To tytuł, który porwie nas do świata zaciętej rywalizacji z innymi kierowcami żądnymi zwycięstwa. Tym razem oprócz wciskania gazu do dechy czeka nas także zbieranie sporej ilości amunicji rozrzuconej po drodze, oraz min które możemy podłożyć pod kołami zbliżających się samochodów.

Naszym celem jest zrobić dosłownie wszystko, aby dotrzeć do mety na pierwszej pozycji. Autorzy, aby urozmaicić nam rozrywkę podzielili całość na dwa tryby – pojedynczy wyścig oraz tryb turniejowy. Wraz z pokonywaniem kolejny tras będzie się stopniowo zwiększał poziom trudności, dzięki czemu zarówno amatorzy jak i zagorzali kierowcy znajdą coś dla siebie. Grafika Arcade Race nie jest w pełni trójwymiarowa, mimo tego prezentuje się całkiem przyjemnie.

Razem z niezłymi animacjami i znośnymi dźwiękami otoczenia tworzy fajny, wyścigowy klimat. Niestety wersja demonstracyjna gry oferuje graczom jedynie dwa samochody i jedną trasę. Nabywając pełną wersję i rejestrując ją na oficjalnej stronie producenta uzyskujemy dostęp do kolejnych siedmiu tras i czterech samochodów sportowych. Nie mniej jednak, jako opcja testowa – aplikacja warta jest sprawdzenia, zwłaszcza iż nie wymaga to dodatkowych opłat.

  • Licencja: Demo
  • Producent: Arcade Studio
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 4,1 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium III 800, RAM: 64 MB, GPU: 16MB.
0.0 (0 głosów)3,672 views

Download link

Pobierz Windows