reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Altitude0: Lower & Faster

5 11
Altitude0: Lower & Faster
Altitude0: Lower & Faster
Altitude0: Lower & Faster

Altitude0: Lower & Faster to symulator, który pozwoli nam ścigać się z innymi pilotami na najróżniejszych trasach wysoko nad ziemią. Jeżeli są wśród nas miłośnicy tego typu rozgrywki, to zdecydowanie powinni sprawdzić swoje możliwości podczas rozgrywki.

Autorzy stworzyli dwa tryby – pierwszy to License Mode podczas którego bierzemy udział w wyścigu wyłącznie z przeciwnikami komputerowymi. To wspaniała opcja by podszkolić swoje umiejętności, możemy zatem potrenować różnego rodzaju triki podczas lotu bez narażania się na utratę punktów. Drugi tryb to rywalizacja w trybie online z realnymi graczami, podczas której będą liczyć się wcześniej zdobyte zdolności. Im wyższe noty otrzymamy za przelot, tym większa szansa że obejmiemy czołowe miejsca w rankingu najlepszych zawodników świata.

To nie wszystko, ponieważ Altitude0: Lower & Faster daje nam możliwość walki o licencję perfekcyjnego pilota. Warto walczyć o dodatkowe punkty, bonusy i mnożniki, które z kolei otrzymujemy za wykonanie wyjątkowo widowiskowych akrobacji i ewolucji podczas lotu. Reasumując, gra może poszczycić się nie tylko ciekawym gameplay’em, ale przede wszystkim dopracowaną, trójwymiarową, niejednokrotnie zapierającą dech w piersiach grafiką. Także dźwięki otoczenia i muzyka w tle pozwalają nam wczuć się w klimat podniebnych wyścigów i dać z siebie wszystko.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Gugila
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 380 MB
  • Wymagania:
4.3 (11 głosów)11,402 views

Download link

Pobierz Windows