reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Alpine Ski Racing

5 0
Alpine Ski Racing
Alpine Ski Racing
Alpine Ski Racing

Alpine Ski Racing to gra sportowa, która przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom narciarstwa alpejskiego. Z perspektywy trzeciej osoby możemy rozegrać wiele wyścigów, mierząc się z przeciwnościami losu i prawami fizyki. Poczuj tę ekscytującą atmosferę także dzięki widokowi z oczu zawodnika i szusując w dół zgromadź jak najwięcej punktów przy niskim czasie przejazdu.

Oczywiście swoją karierę rozpoczynamy od wykreowania wizerunku nowego zawodnika – narciarza, wybierając spośród takich gwiazd jak Herman Maier czy Bode Miller. Oczywiście każdy z niech został określony przez szereg statystyk, które zdają egzamin lub nie w odpowiednich warunkach. Postawisz tym razem na technikę, wysportowanie czy motywację? Przenieś się kolejno do każdej z szesnastu zróżnicowanych lokacji, aby widowiskowo przeprowadzić wszystkie trzydzieści osiem zjazdów.

Stań do walki o Puchar Świata i zajmij pierwsze miejsce na podium pośród rywali. Na pasjonatów narciarstwa wysokogórskiego autorzy Alpine Ski Racing przygotowali aż sześć konkurencji: narciarstwo zjazdowe (szybkie oraz standard), jazdę dowolną, slalom, slalom gigant oraz supergigant. Stopień zaawansowania ligi możesz wybrać przed każdym ze zjazdów – znajdzie się zielona łączka dla juniorów, niewielkie wzniesienia dla amatorów i wielkie alpejskie stoki dla profesjonalistów! Dodatkowo zdecyduj o poziomie trudności spomiędzy łatwego, umiarkowanego oraz trudnego.

Bez obaw, nie musisz ciągle zmagać się wyłącznie z komputerowymi rywalami – wystarczy, za pośrednictwem trybu online multiplayer rzucić wyzwanie narciarzom z całego świata lub zagrać na zmianę z kumplem przy jednym sprzęcie. Co ciekawe, aby nadać realizmu rozgrywce, autorzy dodali ponad tysiąc komentarzy nagranych przez sportowych sprawozdawców. Dzięki temu możesz poczuć się jak światowej klasy zawodnik podczas najważniejszych zawodów w życiu!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: 49Games
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 192 MB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)6,667 views

Download link

Pobierz Windows