reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Against Rome

5 0
Against Rome
Against Rome
Against Rome

Jeżeli masz ochotę przenieść się do początków naszej ery i potowarzyszyć początkowo niewielkie osadzie w drodze do rozwoju i świetności, to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie strategię czasu rzeczywistego pod tytułem Podbój Rzymu (Against Rome), która przeniesie Cię w okres 250-400 roku. Początkowo jako przywódca dzikiego plemienia stopniowo mamy szansę na zdobywanie pobliskich ziem, grabienie osad i najeżdżanie innych ludów. Z czasem przekonasz się, że jest to świetny sposób na zdobywanie bogactwa, sławy i chwały!

Od tej pory stepy Europy na wschodzie oraz ziemie Germanii stoją przed Tobą otworem. Wraz z całym swoim ludem udajesz się w podróż podbijając kolejne ziemie i narody gromadząc żywność, broń oraz złoto poprawiasz stopniowo swoją reputację. Oczywiście dzięki sławie możemy zdobyć nowych sprzymierzeńców, którzy zechcą się przyłączyć do naszego plemienia. Gromadząc całą armię uzbrojonych, walecznych bohaterów mamy szansę najechać na znienawidzony Rzym, by pogrążyć Cezara i jego poddanych.

Autorzy Against Rome oddali do naszej dyspozycji trzy rodzaje barbarzyńskich plemion, z których każde posiada aż 10 charakterystycznych typów ludzi - zarówno wojowników, jak i przedstawicieli rzemieślnictwa. Swoje osady tworzymy wybierając spośród piętnastu różnych rodzajów budynków. Każda nacja posiada także cechy charakterystyczne jak magia, sposób tworzenia formacji wojennych i inne. Pięć typów rozgrywki łączy w sobie aż 48 scenariuszy podzielonych na: szkoleniowe, dla trybu jednego gracza, dla trybu multiplayer, typu "build-up", bitwy historyczne, "death-match" oraz kampanię złożoną z 24 scenariuszy.

Jedyną opcją dowodzenia wojskami Rzymskimi jest wzięcie udziału w bitwach historycznych. Jeżeli jednak preferujesz rywalizację z żywym graczem, to warto bliżej przyjrzeć się trybowi multiplayer, w którym rywalizuje ze sobą nawet ośmiu dowódców jednocześnie. Na zakończenie warto wspomnieć o kreatywnie zaprojektowanym środowisku gry, w którym szczególną uwagę zwrócono na przyrodę, faunę, florę, ukształtowanie terenu a nawet warunki pogodowe. Wszystko łączy się w barwną i grywalną całość, polecaną zwłaszcza miłośnikom historycznych wyzwań strategicznych!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Independent Arts
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 223,7 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium 4 1.4 GHz, RAM: 512MB, GPU: 16MB.
0.0 (0 głosów)3,823 views

Download link

Pobierz Windows