reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Aerial Strike: The Yager Missions

5 0
Aerial Strike: The Yager Missions
Aerial Strike: The Yager Missions
Aerial Strike: The Yager Missions

Jeżeli szukasz niezłego symulatora, który przetestuje Twoje zdolności w zakresie zręczności to świetnie trafiłeś. Spróbuj dać fabule Yager porwać się w podróż do bliskiej przyszłości, w której to ludzie będą musieli podjąć niesamowitą walkę o wolność. Wszystkie misje, z jakimi przyjdzie Ci zmierzyć się, zostały zgrabnie włączone w ciekawą fabułę wypełnioną po brzegi przygodami, niespodziankami i tajemnicami.

Rozpoczynając rozgrywkę wcielamy się w postać Magnusa Tide’a, który rozwinął karierę w dziedzinie pilota samolotów bojowych o zdecydowanie futurystycznych właściwościach. Poznaj świat materiałów wybuchowych i podejmuj się wszelkich, dobrze płatnych robót jakie zlecą Ci napotkane osoby. Wykorzystaj swoje umiejętności jako handlarz i rozbuduj sieć podejrzanych znajomości, dzięki którym bez większego trudu uda Ci się zwyciężyć w walce na śmierć i życie.

Masz ochotę na całą masę akcji? Nie ma sprawy! Rozpocznij przygodę na powierzchni tajemniczej planety, podziwiając niesamowite, wizjonerskie obrazy stworzone w wyobraźni artystów. Poczuj klimat rodem z klasycznych FPS, gdzie poza poruszaniem się zmechanizowanymi pojazdami i statkami powietrznymi możesz także eksplorować dziwne lokacje z poziomu własnych stóp. Przygody poprzeplatane są różnego rodzaju scenkami w formie filmów, które otwierają przed Tobą kolejne, niesamowite rozdziały.

W opcji dla jednego gracza autorzy Yager, Aerial Strike: The Yager Mission przygotowali do zrealizowania aż 20 niesamowitych misji. Poznaj zatem wszystkich NPC w różnych miejscach na całej mapie i wchodź z nimi w interakcje. Jeżeli będziesz mieć ochotę na jeszcze więcej zabawy – rozpocznij rozgrywkę wieloosobową w trybie multiplayer online za pośrednictwem lokalnej sieci lub Internetu. Poczuj niesamowity klimat świata fantasy i stań się jednym ze zdobywców, by zasłynąć swoim imieniem na całym świecie!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Yager Development
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 204,4 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium III 700MHz, RAM: 128MB.
0.0 (0 głosów)5,118 views

Download link

Pobierz Windows