reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

1010 Locos Por El Tennis

5 0
1010 Locos Por El Tennis
1010 Locos Por El Tennis
1010 Locos Por El Tennis

Cebolleto, Topolino, Carateca i Pirula są ciekawymi postaciami,w które możemy się wcielić w symulatorze tenisowym '"1010 Locos Por El Tenis". To świetne połączenie rozrywki ze sportową rywalizacją dosłownie dla każdego. Jeżeli nie lubisz wysiłku fizycznego na świeżym powietrzu to już teraz możesz rozegrać mecz tenisa ziemnego bez obaw o jakąkolwiek kontuzję.

Sterowanie jest bardzo proste, wprowadzono także opcję rozgrywki dla dwóch graczy - możesz zatem zaprosić znajomego i obserwować jego umiejętności. Całkiem niezła grafika, częściowo trójwymiarowa uprzyjemnia rozgrywkę. Całość została utrzymana w rysunkowym, może nawet nieco kreskówkowym klimacie.

Od Ciebie zależy, czy masz ochotę na rozgrywkę 1 na 1, czy może jednak wolisz debla. Autorzy 1010 Locos Por El Tenis zaproponowali aż cztery poziomy trudności, dzięki którym zarówno amatorzy, jak i znacznie bardziej doświadczeni gracze znajdą coś dla siebie. Niestety produkcja została stworzona w języku hiszpańskim i do dzisiejszego dnia nie doczekała się tłumaczenia. Warto wspomnieć, że jednocześnie przy komputerze może wziąć udział w rozgrywce aż cztery osoby. Jedynym poważniejszym minusem jest brak możliwości rozgrywki sieciowej.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Gonzalo de Santos
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 9,5 MB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)3,526 views

Download link

Pobierz Windows