reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

100% Orange Juice!

5 0
100% Orange Juice!
100% Orange Juice!
100% Orange Juice!

100% Orange Juice! to do bólu słodkie i cukierkowe wyzwanie, które przeniesie Cię do stylizowanego na japońskie klimaty świata. Połącz swoje siły z takimi gwiazdami anime jak Acceleration of Suguri, Flying Red Barrel: A Diary of Little Aviator, Sora, i QP Shooting.

Oto świat, w którym koty, psy, ludzie i maszyny unoszą się w powietrzu! Wszystko wydaje się piękne, urocze i do bólu dopracowane... aż do dnia, w którym budzi się ciemność. Początkowo nie stwarza ona żadnego zagrożenia, wręcz pozostaje niezauważona. Jednak z czasem zaczyna ogarniać co raz większą część świata.

Pora przyjąć tożsamość Kai, młodzieńca która został powołany do walki o pokój i harmonię przez tajemniczą Marie Poppo. Rozpocznij swoją podróż w niekończący się mrok i znajdź rozwiązanie trudnych sytuacji, którym będziesz musiał stawić czoła. Weź do ręki talię kart i niech rozpocznie się gra!

100% Orange Juice! to niesamowita planszówka, która łączy w sobie elementy karcianki, gry w kości i motywy mini-bitew. Autorzy wykreowali aż cztery kampanie dla jednego gracza. Jeśli jednak masz ochotę zagrać ze znajomymi, tryb multiplayer stoi przed Tobą otworem. Maksymalnie czterech graczy w trybie online może stanąć ze sobą oko w oko i walczyć o zwycięstwo.

Zbierz ponad 50 różnych kart i odkryj wszystkie kombinacje bojowe. Spróbuj wykorzystać wszystkie unikalne cechy każdego bohatera! Spróbuj zgarnąć całą stawkę i zająć pierwsze miejsce w rankingu cukierkowych bohaterów.

  • Licencja: Demo
  • Producent: Orange_Juice
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 880 MB
  • Wymagania: CPU: Intel Pentium 2.0GHz, RAM: 512 MB, GPU: 128 MB.
0.0 (0 głosów)3,410 views

Download link

Pobierz Windows